ip grubu

Satın Al

PP Halat

​İnce Halatlar

(Çamaşır İpi)

 

2,5 mm ile 6 mm çaplardaki ince halatlar genelde tercih edilen Mavi ve Yeşil renkte üretilmekte olup miktarlı siparişlerde istenilen renklerde de üretilir.

Yaklaşık 200 m toplar halinde satılan halatlar shrinkli ve içten boşaltmalı olarak çuvallar içinde satışa sunulmaktadır.

Kalın Halatlar

(Naylon Halat)

 

8 mm ile 32 mm çaplardaki kalın halatlar genelde tercih edilen beyaz renkte üretilmekte olup tek kol üzerinde mavi şerit bulunmaktadır.

Güneşe dayanıklılık için UV stabilizörlü ve antioksidanlı olarak imal edilne halatlar da beyaz renkli olup tek kol üzerinde kırmızı şerit bulunmaktadır.

Örme İpek Halat

(İpek) Örgülü Salvo

ve Kırcala Halatları

 

Çapları 2mm ile 5mm arasında olup salvo ipine, ağ file yapımına, balıkçılığa, ve daha birçok amaca uygun olan yüksek mukavemetli teknik polyester elyaf örgülü halattır.

(İpek) Örgülü

İskota Halatları

 

6mm ile 18mm çapları arasında iskota ve mandar kullanımına uygun yüksek mukavemetli teknik polyester elyaf örgülü çok amaçlı halattır. Çift örgülü tipleri en zor koşullarda olağanüstü yüksek güç verip şekil hatırlama yeteneği ile minimum uzama sağlar.

(İpek) Örgülü

Koltuk Halatları

 

20mm ile 26mm çapları arasında örgülü bağlama halatları olup dış gömlek yüksek mukavemetli teknik polyester örgülüdür.

Ambalaj İpleri

Paket ipi

 

Küçük paketlemelerde güvenle kullanılan en ince fibrilize ip tipi olup yaklaşık 800gr'lık bobinler halinde dıştan boşaltma olarak değişik renklerde satışa sunulmaktadır.

Çuvalağzı İpi

 

Çuvaldız ile dikilen her türlü çuval, harar, torba, vs. ambalaj malzemelerinin dikilmesinde kullanılır.

 

Beyaz renkte olup 1 kg ve 0.5 kg'lık bobinler halinde içten boşaltmalı olarak satışa sunulmaktadır.

Ambalaj İpi

 

Kolay bağlanan, yumuşak ve yüksek mukavemetli olup ambalaj işlerinde kullanılan en kalın fibrilize iptir. 2 kg'lık bobinler halinde içten boşaltmalı olarak satışa sunulmaktadır.

Tarım İpleri

Balya Makinası İpi

 

Bir kilogramın uzunluğu 330 metre olan bir iptir.

Balya makinalarında kullanılan, güneşe dayanıklılık için UV stabilizatörlü, antioksidanlı, sürtünmeye dayanıklı ve yüksek mukavemetli siyah renkli bir kilogramın uzunluğu 330 metre olan bir iptir.

Sera İpi

 

Çiçek ve sebzelerin seralarda bağlanmasında kullanılan güneşe dayanıklılık için UV stabilizatörlü, antioksidanlı, ve yüksek mukavemetli  bir iptir.

 

Tercih edilen mavi, yeşil, ve siyah renklerde içten boşaltmalı 1kg'lık bobinler yaklaşık toplam 20kg'lık çuvallar halinde satışa sunulmaktadır.

Biçer bağlar ipi

 

Biçer bağlar ambalajında kullanılıp güneşe dayanıklılık için UV stabilizatörlü, antioksidanlı, sürtünmeye dayanıklı ve yüksek mukavemetli

bir kilogramın uzunluğu 575 metre olan bir iptir.

 

Beyaz renkte 2.5 kg'lık içten boşaltmalı bobinler halinde içinde 8 adet bobin bulunan karton kutularda satışa sunulmaktadır.

Pamuk ipi

 

Özellikle tütün yetiştiriciliğinde tütün dizmek amacı ile pamuk balyalarında ve sebze meyve kasalarını bağlama amaçlı olarak kullanıldığı gibi tarım sektöründe seracılıkta ve birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Kullanım yerine göre çeşitli ve kalınlık ve boylarda kg ile satışa sunulmaktadır.

telefon

+90 232 459 86 30

+90 533 732 59 58

faks

+90 232 459 51 78

adres

Pancar Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde NO:2 TORBALI / İZMİR

e-posta

info@gekoplastik.com

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.